
Жіноча шкіряна сумка ручної роботи (метод гарячого тиснення), бежево-оливкова шкіряна сумка
- В наличии
- Код: lod-1 [beige+olive]
2 650 ₴
+380 (67) 977-84-94
- +380 (95) 212-32-10
- +380 (98) 973-51-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ЕКСКЛЮЗИВНА СУМОЧКА
з натуральної шкіри, виготовлена гуцульськими майстрами, дизайнерський візерунок виготовлений методом гарячого тиснення.
Незамінна деталь у жіночому гардеробі - це сумочка ручної роботи, а якщо вона виготовлена із натуральної шкіри, то стає гордістю жінок та улюбленим аксесуаром.
Вічна проблема з вибором – придбати виріб із замінників або купити жіночу шкіряну сумку. Тривожить думка, натуральна шкіра швидко затирається. Ось це неправда.
Сумка з натуральної шкіри носиться дуже довго і повністю виправдовує вкладені засоби, а також радує поєднання натуральності матеріалів і естетичну перевагу.
Всі наші товари бездоганні, і це стосується не тільки якості, а й ексклюзивного, унікального, універсального дизайну, який довго радуватиме вас гарним зовнішнім виглядом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тисненая |
| Цвет | Бежевый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 650 ₴








