
Женская кожаная сумка ручной работы с тисненым орнаментом «Калина», желто-оливковая сумка из натуральной кожи, 20*21*8 см
- Нет в наличии
- Код: LOD-3[yellow+olive]
2 650 ₴
+380 (67) 977-84-94
- +380 (95) 212-32-10
- +380 (98) 973-51-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна жіноча шкіряна сумка ручної роботи з орнаментом «Калина»
Ця витончена сумка створена карпатськими майстрами з натуральної шкіри великої рогатої худоби , поєднуючи традиції ручної роботи та сучасний дизайн . Кожна сумка унікальна , тому ви отримуєте ексклюзивний виріб , аналогів якому немає в масовому виробництві.
Метод гарячого тиснення надає виробу неповторного орнаменту «Калина» , який символізує красу , життєву силу та українську традицію .
Переваги:
- 100% ручна робота - кожна сумка унікальна та неповторна
- Натуральна шкіра КРХ - довговічна і приємна на дотик
- Без підкладки – збережена природна текстура шкіри
- Міцна , зручна та практична для повсякденного використання
- Зроблено в Україні
- Ідеальний подарунок для жінки, яка цінує якість та витонченість
Чому варто вибрати саме цю шкіряну сумку:
- Натуральна шкіра преміум-якості
- Авторський дизайн та унікальне тиснення «Калина»
- Підтримка українських майстрів та ручної праці
- Доставка по всій Україні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Полукруглая |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Кожа КРС |
| Вид кожи по способу отделки | Тисненая |
| Цвет | Желтый |
| Жесткость | Жесткая |
| Отделения | Отделение под клапаном, 1 основное, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 650 ₴







